Vyskúšajte jarné módne trendy 2016

Vyskúšajte jarné módne trendy 2016

Už ste sa stihli zorientovať v jarných trendoch v oblasti krásy? Ak nie, vyberám pre Vás aspoň tie najvýraznejšie, aby sme sa nezahltili množstvom informácií, v ktorých by sme sa aj tak stratili :)

1/ Pleť

Najlepšom správou pre väčšinu z vás je, že ak chcete vyzerať trendy, buďte prirodzené. Je to definitívne najväčší trend z predvádzacích mól. Zabudnite na kontúrovanie, použite kvalitný a dobre sadnúci makeup a doplňte ho bronzerom, ktorý bude ladiť s odtieňom Vašej pleti. (Pozn.: S výberom správneho makeupu a nastavením správnej starostlivosti o pleť Vám rada pomôžem. Objednajte sa.) Nechajte sa inšpirovať napríklad Dakotou Johnson ;-)

Zdroj: internet

dakota johnson

Zdroj: internet

2/ Oči

Pri očiach pridáme trošku intenzity. Hitom je modrá a modrá je dobrá. Tak veľmi sa jej bojíte, ale nemusíte, hlavne hnedoočky by tento trend mali vyskúšať. Ak si netrúfate na kompletné líčenie v modrej, použite tekutú linku alebo modrým tieňom zvýraznite iba vonkajší kútik oka. Kto si trúfa, môže použiť modrú linku na vnútorné spodné viečko, sekundárny efekt je, že Vám stiahne z očí červeň alebo zneutralizuje žlté bielka. Ak sa predsa nedáte nahovoriť, siahnite po glitroch a použite ich vo vnútornom kútiku alebo na celé viečko.

Zdroj: internet

Zdroj: internet

Zdroj: internet

3/ Pery

Čevenéééééé! Áno, kľudne použite iba špirálu a matný červený rúž.  No nezabúdajte, že pleť musí byť bezchybná, venujte maximum pozornosti naneseniu makeupu a prekrytiu všetkých nedostatkov.

Zdroj: internet

4/ Vlasy

Veľa sa nenarobíte a bude to totálne praktické ;-) Tohtosezónny najväčší trend je úhľadne začesaný zapletený vrkoč, najlepšie len z dvoch prameňov. Rovnako budete IN, ak použijete rôzne ozdoby do vlasov, napríklad zaujímavú trblietavú sponku alebo kvietkovanú čelenku.

Zdroj: internet

Zdroj: internet

5/ Nechty

Aj manikúra sadne väčšine z nás. Vsaďte na francúzsku. Nemusíte len klasickú s bielymi špičkami, použite akúkoľvek farbu, aká sa Vám páči a ktorá doplní Váš outfit a Vašu náladu.

Zdroj: internet

Zdroj: internet

 Našli ste sa v niektorom trende? Ktorý vyskúšate?

Submit a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>