Viete aký máte typ pleti a ako sa o ňu správne starať?

Viete aký máte typ pleti a ako sa o ňu správne starať?

Nakupujete kozmetiku v drogériách alebo parfumériách? Blbá otázka, že? Kde inde by ste ju kupovali :) A poznáte takýto scenár?

Prídete do obchodu, drogéria / parfuméria je väčšinou totálne prázdna alebo naopak totálne plná. V prvom prípade na vás pozerá celý personál, ktorého je niekoľkonásobne viac ako zákazníkov a máte pocit, že podozrievavo sledujú, kedy niečo  ukradnete. V druhom prípade vás to po chvíľke prestane baviť, lebo sa nikam neviete dostať, nikoho neviete nájsť a tak radšej odchádzate bez kozmetiky, ktorú ste si prišli kúpiť. Ak ale zostanete, nájdete to správne oddelenie s pleťovou a dekoratívnou kozmetikou a… a stojíte bezradne pred plnými regálmi. Zo záplavy výrobkov pred vami sa vám točí hlava a prisaháte, že v celom obchode zrazu nie je okrem SBS-kára žiadna kompetentná osoba, ktorá by Vám poradila. Ostáva to na vás. V hlave máte kopu otázok. “Aký mám vlastne typ pleti?”, “Je už moja pleť zrelá?”, “Je moja pleť citlivá?”, “Na čistenie pleti potrebujem gélový, krémový alebo penový čistič?”, “Čo je tonikum, pleťová voda a micelárna voda, aký je v tom rozdiel?”, “Ktorý odtieň a typ makeupu je ten správny pre mňa?”… Spoznali ste sa? Máte doma na poličke v kúpeľni množstvo zbytočnej kozmetiky, ktorú ste použili len párkrát a nevyhovovala vám? No kozmetiku neviete reklamovať, ani keď sa po nej vyhádžete, že?

A teraz si predstavte takýto scenár:

Prídete do príjemného, voňavého salónu krásy, skúsená vizážistka a kozmetická pordkyňa vás privíta s úsmevom, bez stresu a venuje sa len vám. Popíjate lahodnú kávičku alebo osviežujúci čaj. Na začiatok vás čaká diagnostika pleti, porozprávate sa o tom, čo vás trápi, čo by ste na svojej pleti chceli riešiť, poviete si ako sa bežne staráte o pleť a ako by správna starostlivosť o pleť mala vyzerať. Všetko si názorne ukážete a vyskúšate na vlastnej koži :) Nájdete najvhodnejšiu starostlivosť o vašu pleť a výrobky, ktoré budú riešiť vaše problémy s pleťou, nie problémy vašej susedy, kamarátky, sestry… Takéto pleťové poradenstvo bude mať za následok, že vaša problematická pleť sa pri správnej starostlivosti zmení na zdravú pleť. Keďže ste si vyskúšali správne odlíčenie, aby ste neodchádzali nenalíčená, vizážistka vám pred odchodom urobí jemný denný makeup ako bonus a pomôže pri výbere správneho typu a odtieňu makeupu :) Ak ste so skúšanou kozmetikou boli spokojná a boli ste z nej nadšená, môžete si ju rovno odniesť domov. A najlepšie je, že ak vám náhodou nesadne, zareágujete na ňu alergickou reakciou, vyhodia sa vám vyrážky alebo nesplní to, čo sľubuje, môžete ju reklamovať! Čo poviete, dali by ste sa nahovoriť na takýto relax a súkromný wellness?

Zdá sa vám to ako utópia? Nie je! Toto všetko môžete zažiť u mňa v salóne :) Nesľubujem, že viem všetko a vyriešim každý problém, ale ak sama na to nestačím, odporučím Vám iných špecialistov.

Teším sa na vás a na náš spoločne strávený čas :)

Trackbacks/Pingbacks

  1. Odstránili ste celý svoj makeup? - Essence of beauty | Essence of beauty - […] Mohlo by Vás zaujímať: Diagnostika pleti a starostlivosť o pleť. […]

Submit a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>