Líčenie na každú príležitosť

DENNÉ LÍČENIE

Denné líčenie má pôsobiť sviežo a prirodzene, potlačiť nedostatky a zvýrazniť prednosti pomocou jemných farieb, ktoré pristanú vašej pleti. S takýmto makeupom sa budete cítiť krásna a sebaistá. Napr. do práce, do školy, na pracovný obed / stretnutie, pracovný meeting…
Denné líčenia u mňa zahŕňa: očistenie a príprava pleti, vhodný výber typu a odtieňa makeupu, jemné líčenie očí (očné tiene / linky / ceruzky, špirála), pier, líčok a obočia, fixácia. Umelé mihalnice alebo trsy za príplatok.
Pre viac informácií a objednávku vyplňte kontaktný formulár TU.

SVADOBNÉ LÍČENIE

Svadobné líčenie má byť prirodzené a zároveň výrazné. Nevesta sa musí cítiť dobre, musí mať pocit, že je najkrajšia na svete a makeup jej musí vydržať až do rána bieleho.
Svadobné líčenie so skúškou u mňa zahŕňa: očistenie a príprava pleti (v prípade potreby aj masku), vhodný výber typu a odtieňa makeupu, líčenie očí (očné tiene / ceruzky / linky / glitre / pigmenty, špirála, umelé mihalnice alebo trsy), pier, líčok a obočia, fixácia. 
Pre viac informácií a objednávku vyplňte kontaktný formulár TU.

VEČERNÉ LÍČENIE

Umelé svetlo na intenzite makeupu uberá, preto pri večernom líčení používame výraznejšie a sýtejšie farby, ktoré Vás rozžiaria ako hviezdu alebo z Vás urobia neodolateľnú femme fatale. Môžete vyskúšať takmer všetko, na čo cez deň nemáte odvahu. Môžete ho využiť napríklad na príležitosti ako ples, stužková, beánia, párty, rodinná oslava, družička, svadobná mama, svadobný hosť…
Večerné líčenie u mňa zahŕňa: očistenie a príprava pleti, vhodný výber typu a odtieňa makeupu, líčenie očí (očné tiene / ceruzky / linky / glitre / pigmenty, špirála), pier, líčok a obočia, fixácia. Umelé mihalnice alebo trsy za príplatok.
Pre viac informácií a objednávku vyplňte kontaktný formulár TU.

PHOTO LÍČENIE

Photo makeup je umelecké a kreatívne líčenie, ktoré má mnoho podôb – od nude look až po extravaganciu. Záleží na fotografovi, modelke a vizážistovi ako bude výsledná fotografia vyzerať.
Foto líčenie u mňa zahŕňa: očistenie a príprava pleti, líčenie podľa zadania a predošlej dohody. Doprava na miesto určenia a celodenné fotenie za príplatok.
Pre viac informácií a objednávku vyplňte kontaktný formulár TU.