Kurz líčenia pre nevesty

Pre každú nevestu je jej svadobný deň výnimočný a chce počas neho žiariť a k tomu neodmysliteľne patrí dokonalý makeup, ktorý vydrží celý deň a celú noc. Niektoré nevestičky sa zveria rovno do rúk profesionála a objednajú sa k vizážistovi. Ak patríte do tejto kategórie, ďalej ani nečítajte a rovno sa objednajte tu. :)

Ale nájdu sa aj také, ktoré sa spoliehajú na seba a svadobný makeup chcú zvládnuť samé. Niektorým chýba potrebná zručnosť, niektoré nevedia ako na to, niektoré nevedia, čo sa im hodí, niektoré nevedia ako má vlastne svadobný makeup vyzerať… Takto by sme mohli pokračovať ďalej a ďalej. Ale podstatné je, že napriek všetkým prekážkam to CHCÚ ZVLÁDNUŤ SAMÉ. A práve pre takéto nevesty, pre Vás, je určený tento kurz.

Obsah kurzu: Naučíme sa ako pripraviť pleť na Váš veľký deň D už niekoľko dní pred svadbou a následne v deň svadby. Poviem Vám najzákladnejšie pravidlá, ktoré by mal svadobný makeup spĺňať. Porozprávame sa o Vašich predstavách a návrhoch a skúsime ich premeniť na realitu. Pod mojím vedením sa budete sama líčiť. Kľudne si môžete robiť poznámky, fotky, akúkoľvek dokumentáciu z kurzu, ktorá Vám v deň svadby pomôže všetko zvládnuť s kľudom a rozvahou. Makeup, samozrejme, prispôsobíme Vašemu typu tváre, očí a momentálnemu stavu Vašej pleti. Na záver Vás naučím ako ho zafixovať, aby ste ho nemuseli každu chvíľu upravovať, kontrolovať a aby Vaša maximálna starosť bola naniesť lesk na pery pred fotením ;-)

Dĺžka kurzu: 2,5 – 3 hod
Počet osôb: 1 osoba
Termín: Podľa dohody
Cena: 59€