Adela Banášová – líčenie

Adela Banášová – líčenie

Tak, prinášam sľúbené aprílové prekvapenie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Denný makeup – Adela Banášová

Včera som v našom salóne vítala vzácnych hostí, na “mojej vizážistickej stoličke” sedela Adela Banášová a popod nohy sa nám motala jej fenka Mini a naša Penny. Mohla som si hovoriť, koľko chcem, že tiež je to človek z mäsa a kostí, aj tak som bola pekelne nervózna! Ešteže tam boli tí naši drobci štvornohí :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bozkávačky :)

Mohla by som tu písať aká bola sympatická, charizmatická, milá, pohodová… Všetko to je pravda, ale skôr by som Vám chcela povedať ako sa človek, konkrétne ja, v jej prítomnosti cítil. Aj napriek mojej obrovskej nervozite, Adela vyžaruje pokoj a vyrovnanosť, ktorá je veľmi nákazlivá. Nie je ťažké povedať jej osobné veci a nepríde Vám to vôbec čudné :) Jej priamosť a otázky rovno k veci ma niekoľkokrát zaskočili a musela som reálne rozmýšľať nad odpoveďou, nielen automaticky vyhŕknuť. Myslím, že sa pri nej nedá klamať alebo byť neúprimný. Cítila by som sa trápne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hanbím sa :)

Síce som si večer predtým pozerala na gooogli jej fotky a rozmýšľala ako ju budem líčiť, ale skutočnosť bola nakoniec úplne iná. Rozprávali sme sa a ja som len tak automaticky siahala po štetcoch a očných tieňoch a líčila ju popri rozhovore. Výsledný makeup bol veľmi jemný a prirodzený a aj sa mi k nej taký hodil. Asi prvýkrát som pri líčení mala pocit, že ma nevyrušuje rozhovor s “modelkou”, ale samotné líčenie :) Paradox, že? 

Som naozaj vďačná za túto skúsenosť, zážitok a príležitosť. Ešte dnes to celé vo mne doznieva a spracovávam to. Môj Tonko sa smial na fotkách, že “vôbec nevyzeráš, že si z toho úplne šťastná s tým vyškerením od ucha k uchu” :D Naozaj som bola šťastná, takéto veci sa nestávajú každý deň… ale mohli by sa, že? ;-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vyškerená Saška :D

Užite si fotky, aj keď sú v horšej kvalite. Ale myslím si, že  atmosféru sa nám podarilo zachytiť, čo poviete?

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tonkovi neodolali ani dve fenky :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bozkávačky :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aj naša Penny sa tvári ako hviezda :D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Žiarlivé baby

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Submit a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>